napsali o nás / sponzoři / spolupracujeme

Jestli chcete začít cestovat na vlastní pěst, je Travel Bible knihou, kterou musíte mít! Najdete v ní spoustu praktických rad, hodnotných informací a i my v ní stále najdeme hodnotné rady.

Stáhněte si ukázku ZDARMA tady!

Travel Bible nám stále pomáhá získat cestovatelské informace na jednom místě na svém webu a my se jí odvděčili a také přispěli svou troškou do mlýna. Ve VIP sekci najdete našeho průvodce k Nové Kaledonii.

V časopise Žlutý (březen 2018) vyšel náš cestopisný článek o Nové Kaledonii, rovnou si ho můžete přečíst kliknutím zde :)

Rozhodli jsme se dát našim videím nový kabát! Aby působila více profesionálněji, hravě a měla nějaký sjednocující prvek. Prvotní myšlenka byla jasná - chceme animované intro! Jenže, kde ho vzít?

Prošli jsme několik animačních softwarů a nakonec u nás na plné čáře zvítězil RENDERFOREST. Velký výběr tématických okruhů videí za rozumnou cenu, vynikající technická podpora a jednoduché ovládání, které zvládne i naprostý laik.

Naše nové intro nám tato společnost poskytla zdarma. Děkujeme za podporu! 

Ocenili jsme:

  • spoustu šablon v kategoriích

  • kompatibilita videí na počítači, notebooku i mobilu

  • rozhraní pro úpravy je velmi jednoduché na ovládání

  • můžete změnit téměř každý aspekt šablony a přizpůsobit ji tak plně vašim požadavkům

  • můžete přidat hudbu i hlasové zprávy, takže video získá zase jiný rozměr

  • funkce 3D videa

  • můžete si vybrat buď měsíční plán nebo jednorázový export videa

Propagační video, které jsme natočili pro plážový resort poblíž Nha Trangu ve Vietnamu bylo použito jako reklama na ruském turistickém serveru zaměřeném na ruskou turistiku ve Vietnamu. V tomto resortu jsme sami strávili několik měsíců. Článek na webu si můžete prohlédnout kliknutím zde :)