Plánujete road trip po Austrálii a už vám z toho jde hlava kolem? 

Přemýšlíte o vaší budoucí cestě a chcete doopravdy vidět, zda za to rudá Austrálie stojí, jak to tam vypadá?

Sami jsme přípravou vlastního itineráře strávili několik týdnů, abychom ho vypilovali do nejmenších detailů. Teď už to vše víme a prozradíme i vám jak ušetřit tisíce korun a užít si jízdu snů!

Cestu do Austrálie jsme plánovali velmi důkladně. Chtěli jsme z našeho road tripu dostat ,,hodně muziky za málo peněz". Překlady anglických stránek, hledání informací o pojištění auta, ubytování, co kde vidět, jaká jsou nebezpečí...  Mnoho hodin každý den, několik týdnů. Cíl byl jasný - sestavit itinerář, který bude obsahovat všechny detaily a budeme se na něj moci na 100% spolehnout! A výsledek? Nezapomenutelná jízda a překrásné vzpomínky na celý život!

Život je jednodušší, když můžete starosti pustit k vodě...

Prozradíme vám všechny informace, které jsme měli a přidáme i zkušenosti, které jsme nasbírali na samotném road tripu. Vy můžete využít svůj čas před cestou lépe - relaxujte před cestou u našeho balíčku videí a s každým zhlédnutým videem se víc a víc těšte na největší jízdu vašeho života

A jako my můžete tuto svou životní cestu udělat za méně jak 10 000 Kč na osobu na týden!

1/3
Nepřemýšlejte, jak jsme to udělali, ale udělejte to s naším návodem taky!

Zajímá vás, kolik stojí v buši voda? Kde ještě budete mít mobilní signál a kde už fakt ne? Kde spát u Uluru zadarmo? Která místa rozhodně nevynechat? Zruinuje vás drahý benzín? Které cesty projedete, pokud nemáte 4x4?

29 stránkový itinerář je nadupaný program plný rad, tipů a návodů. Prostě vše, co jste chtěli vědět o cestě do outbacku a báli jste se zeptat :-) S tímto itinerářem v kapse si už jen zabalte batohy a kupte letenku, nic víc nepotřebujete! Je rozdělen na 12 dní, ale dá se bez problémů upravovat dle potřeby.

Trasa, která je v itineráři popsaná:

Adelaide - Coober Pedy - Alice Springs - Devils Marbles - Alice Springs - MacDonnellovo pohoří - Kings Canyon - NP Uluru a Kata Tjuta - Adelaide.

Dozvíte se v něm:

 • jak ušetřit několik tisíc díky našim tipům 

 • co si nachystat doma před cestou

 

 • v jakých obchodech a za kolik lze pořídit výbava přímo na místě

 

 • kde budete mít mobilní signál

 

 • kde jsou benzínky

 

 • kde spát zadarmo...

 

 • kde půjčit auto a jak ušetřit na předraženém pojištění

 

 • a mnoho dalšího!

Pusťte si ukázkové video! Na jeho konci je malé shrnutí toho, co jsme viděli a co uvidíte ve videích z balíčku ;-) 

1/3
Na své si přijdou i milovníci video dokumentů!

Vždy jste si mysleli, že v rudé Austrálii je pouze vedro? Že kromě Uluru tam nic zajímavého není? Že takový road trip musí stát majlant? Velký omyl!

Pokud road trip neplánujete, užijete si alespoň dobrodružnou výpravu v 10 dílném video seriálu, který je vytvořen formou cestopisného dokumentu a komentovaného videa. Seriál obsahuje téměř 2 hodiny videí, kde vám povíme jak zajímavé a praktické informace o každém navštíveném místě, tak také nahlédnete do slastí a strastí kempování v autě. Jak videa vznikala se můžete podívat tady :-)

Přeneste se do krajiny Aboriginců a nechejte na sebe dýchnout pravé australské horké léto. Dopřejte si relax nad videi plnými nádherných záběrů australské buše. Ke sledování si připravte ledovou kávu, pro osvěžení :-)

Videa v kombinaci s itinerářem vám zaručí, že vám nepřibude žádná nová vráska z nekonečného hledání informací, dále hladký průběh vašeho road tripu a díky videím uvidíte skutečné nezkreslené záběry z místa činu :-)

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. Ano, to je pravda. Ovšem pouze v tomto itineráři máte všechny informace na jednom místě. Ušetříte si tak týdny hledání na internetu. A navíc dopředu díky videím uvidíte, co vás na místě čeká.

1/2
Pojďme si to shrnout - co tedy v rámci balíčku dostanete?
 • 29 stránkový itinerář, který se stane vaším jedinečným průvodcem a pomocníkem. Formát pdf​

 • Vzpomínkové listy, které vám mohou sloužit jako deník a díky kterým na svou cestu nikdy nezapomenete. Formát pdf

 • Odkaz na 10 dílný seriál videí, kde uvidíte, jak to doopravdy v outbacku vypadá a prožijete s námi dobrodružnou cestu

 • Bonusové video Co dělat, když dostanu v Austrálii pokutu

Nyní máte jedinečnou možnost získat itinerář, videa, bonusový e-book a vzpomínkové listy za super cenu 149 Kč v předprodejní akci, která končí 5. 5. 2018!

Během předprodejní akce se můžete zaregistrovat přes tlačítko UKÁZKA ZDARMA. 5. 5. 2018 budeme zaregistrované zájemce informovat o začátku prodejní akce.

 

V rámci ukázky zdarma získáte 2 stránky itineráře a 1 video. Zároveň vám budou zaslány obchodní podmínky k seznámení :-) 

Ano, chci si ulehčit život a netrápit se několika týdenním sháněním informací o road tripu v outbacku. Místo toho si u kávy raději vychutnám videa z míst, která už zanedlouho budu brázdit sám!

Předprodejní akce bude trvat až do 5. 5. 2018 proto, že chceme mít vše ťip ťop a splnit vše, co jako prodejci musíme. Zároveň pro vás chystáme nový web, kde bude možné za balíček zaplatit jak kartou po internetu, tak bankovním převodem. Děkujeme za trpělivost.

1/3