kosmetika na cestách

Trápí vás malé zavazadlo a nemůže si sbalit z kosmetiky vše, co byste chtěla, protože Vaše kosmetická taštička váží dvě kila jako ta moje? :-) Přemýšlíte, které malovátko je nejpraktičtější a nejdůležitější? Bez čeho nemůžete odjet na dovolenou? V tomto videu Vám povím, jak jsme na tom s kosmetikou na cestách já a jak to dělám, že zvládnu vše zabalit do 7kg batůžku a nic mi nechybí. No jako, ne že nechybí, ale zvládnu bez toho přežít. :-) Prozradím Vám, co jsem sama na sobě vyzkoušela a osvědčilo se mi jako ta nejlepší věc, kterou si na cesty z dekorativní kosmetiky zabalit, protože její využití je široké. Nic neváží, nic nezabere a přitom odvede skvělou službu. Pokud si tedy můžu sbalit na cesty pouze jednu věc z dekorativní kosmetiky, která to bude??? Dozvíte se v tomto videu! 

Kávový peeling je skvělá vychytávka jak na běžné domácí použití, tak i na cestách kdekoliv po světě. Nemusí vás stát ani korunu a odvede fantastickou službu! Pokud už by byla velká krize a nikde jste nemohli kávový lógr sehnat, jednoduše si objednejte black coffee a máte to. Ve videu si ukážeme, jak jednoduše se nanáší a že to nezabere ani minutu. Takže skvělý poměr cena - čas - výkon! Pokud máte pleť na dotek hrubší, černé tečky a zanesené póry, kávová zrníčka ji jemně obrousí, odstraní odumřelé buňky a do hloubky vyčistí. Navíc káva obsahuje antioxidanty a zpevňující látky, které pleť vypnou. 
Pokud cestujete dlouhodobě jako já, je kávový peeling perfektní variantou, jak si udržet pleť stále zdravou a svěží i v polních podmínkách. :-) 
Nezapomínejte na svou krásu ani na druhé straně světa!